Türkiye'nin en büyük kitap fuarı olan İstanbul Uluslar arası kitap fuarı kapılarını kitap severlere açtı. Yaklaşık 600 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla devam eden kitap fuarında bu sene 200’ün üzerinden etkinlik düzenlenecektir. Aşağıda fuarla ilgili bilgi bulabilir ve Tüyap Fuar Merkezine nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz:

Hollanda’nın fuarın onur konuğu ülkesi olarak yer aldığı Uluslararası Salonda Almanya, Azerbaycan, Hollanda, Hindistan, İngiltere, İran, İtalya, İspanya, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan ve Macaristan’dan yayın evleri bulunuyor.

Onur yazarının Gülten Dayıoğlu olduğu ve ana temanın “Çocukluğum Yurdumdur-Çocuk ve Gençlik Edebiyatı” olarak belirlendiği kitap fuarı, birbirinden renkli çocuk etkinliğine de ev sahipliği yapacak.

TÜYAP uluslararası İstanbul Kitap Fuarı 25 Kasıma kadar sürecek. TÜYAP Kitap Fuarına Ulaşım Yöntemleri:

TÜYAPA NASIL GİDİLİR?
Tüyap, İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde E-5 Kenarındadır. Mecidiyeköy'den Metrobüsle AVCILAR son durağa kadar gidilir. Metrobüs durağından çıkmak için üst geçit kullanılır ve İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü önüne gelinir, buradan biraz yürünerek sağ taraftaki üst geçitten geçilerek E-5'eteki durağa ulaşılır. Oradan Tüyap'tan da geçen bir çok araç bulabilirsiniz. IETT, fuar boyunca Kadıköy, Mecidiyeköy gibi merkezlerden servis otobüsü de kaldıracaktır.

Anahtar Kelimeler: haber, 2012 kitap fuarı misafirler, 2012 kitap fuarı nerede, 2012 kitap fuarları, gülten dayıoğlu hayatı özet, gülten dayıoğlu kimdir kısaca, gülten dayıoğlu kitapları, kitap fuarı giriş ücretli mi, kitap fuarı hangi tarihler arasında açık, kitap fuarı kullanım kılavuzu, kitap fuarı ne zaman açık, kitap fuarına nasıl gidilir, kitap fuarında hangi yayınevi nerede, tüyap kitap fuarı ulaşım yolları, tüyap nerededir, tüyap'a nasıl giderim, tüyap'a nasıl gidilir