9 Mayıs 2014 tarihinde vizyona 8 tane yeni film girecek. Anormal Aktivite, Kötü Komşular, Karınca Kapanı, Umudun Peşinde, Virüs ve Görünmeyen Kadın bunlardan bazıları. Yerli yapım olarak ise OHA Oflu Hoca'yı Aramak, Panzehir ve Karınca Kapanı sinemaseverlerle beyazperdede olacak diğer filmler, şimdi bu filmler hakkında kısa bilgiler verelim, iyi seyirler:

Oflu Hoca'yı Aramak Filmi Hakkında Bilgi:
Filminin türü komedidir.nYönetmeni; Levent Soyarslan, Oyuncular ise; Hakan Meriçliler , Taies Farzan , Adem Yılmaz , Burak Saraçoğlu , Yaşar Kalyoncu'dur. Senaryoyu yazan Levent Soyarslan, yapımcı Zeynep Kesler ve Levent Soyarslan Filmin Diğer Adı ise Oflu Hoca Büyük Takip'dir. Filmi Gümüşhane'de çekildi.

Oflu Hocayı Aramak Film Konusu:
Karadenizli işadamı Ali Bey, Doğu Karadeniz'i dağ turizmine açacak mega bir inşaat projesine girişmek üzeredir. Bu proje kapsamında dağ otelleri, yayla tesisleri, kır siteleri inşaa edilecektir. Ali Bey bu proje ile Doğu Karadeniz'i Orta Doğu'nun Alpleri haline getirmeyi vaad etmektedir. Projenin önünü açacak gerekli kanunlar çıkarılma sürecindeyken, Ali Bey tanıtım ve reklam faaliyetlerine katkıda bulunabileceği düşüncesiyle Karadeniz'in çağdaş efsanelerini araştıran bir belgesele sponsor olur. Araştırmalara bant kayıtlarıyla 90 lı yıllara damgasını vuran 'Oflu Hoca' efsanesinden başlarlar. Bant kayıtlarının kaynağına ulaşılır. Kayıtlar sahtedir, ancak bu kayıtlara ilham olan, doğa üstü güçlere sahip ermiş bir derin hocadan bahsedilmektedir. Ali Bey derinleşen hoca efsanesinin iyi bir reklam potansiyeline sahip olduğunu düşünür ve ekip efsane hocaya güdümlenir. Ancak bu karar başlarına bir çok felaketin gelmesine sebep olacaktır. Artık hoca'nın gazabı üzerlerindedir.

Karınca Kapanı filmi hakkında bilgi
Gerilim ve Suç türündeki yapım 107 Dk sürüyor. Yönetmeni Fırat Tanış olan filmin Oyuncu kadrosu şöyle: Fırat Tanış , Neslihan Yeldan , Cüneyt Uzunlar , İdil Vural , Eşref Kolçak. Senaryosu da Fırat Tanış tarafından yazıldı. Yapımcılığını ise Bilal Kalyoncu üstlendi.

Karınca Kapanı Film Özeti:
Güven Sarıselimoğlu (Cüneyt Uzunlar), başta inşaat ve çeşitli sektörlerde ülkenin en büyük holdinglerinden birinin sahibidir. Mutsuz bir evliliği olan ve sürekli kocasının göz hapsinde tutulan Münevver Sarıselimoğlu (Neslihan Yeldan), eşi Güven’den kurtulmak ve ondan intikam almak için bir mafya babasından, Galip’ten (Fırat Tanış) yardım ister. Galip kimsenin öngöremeyeceği bir plan yapar ve böylece sadece kapandaki bu üç insanın değil bütün ülkenin kaderini değiştirecek bir hesaplaşma başlar.

Panzehir Filmi hakkında bilgi:
Aksiyon türündeki film 123 Dk sirüyor. Yönetmeni Alper çağlar, Oyuncu kadroau ise Emin Boztepe , Cüneyt Arkın , Christina Gottschalk , Florence Eugene , Atıf Emir Benderlioğlu. Alper çağlar filmin senaryosunu yazdı. Yapımcılığını Doruk Acar üstlendi.

Panzehir Filminin Konusu:
Büşra, Dağ gibi filmlerde imzasını taşıyan Alper Çağlar, Panzehir'in yönetmen koltuğunda oturuyor. Filmde sayısız karanlık işe bulaşan bir tetikçi ve babasının hikayesini izliyoruz.

Anahtar Kelimeler: dizi-film, karınca kapanı hangi sinemalarda, karınca kapanı kaç dakika sürüyor, karınca kapanı konusu nedir, karınca kapanı oyuncu kadrosu, karınca kapanı özeti nedir, oflu hocayı aramak filmi konusu nedir, oflu hocayı aramak filmi özeti, oflu hocayı aramak hangi sinemalarda, oflu hocayı aramak kaç dakika, oflu hocayı aramak oyuncu kadrosu, panzehir filmi hangi sinemalarda, panzehir filmi kaç dakika sürüyor, panzehir filmi oyuncu kadrosu, panzehir filminin konusu nedir, panzehir filminin özeti nedir