14 Şubat 2014 tarihinde ülkemizde gösterime girecek olan Yerli film Bi Küçük Eylül Meselesi, romantik drama türde bir yapıt. Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek var. Filmin yönetmeni Kerem Deren. Yapımcılığını ise Ay yapım üstlenmiş. Filmin oyuncu kadrosu, özeti ve fragmanı şöyle:

Oyuncular: Farah Zeynep Abdullah (Eylül Rolünde), Engin Akyürek (Tekin Rolünde), Ceren Moray (Berrak), Ege Aydan, Ebru Aykaç, Onur Tuna (Atıl)

Özet: Bir Küçük Eylül Meselesi, romantik bir aşk hikayesini konu alıyor. Film, tatil için Bozcaada'ya giden Eylül ile ada sakini Tekin'in tesadüfler üzerinden gelişen aşklarını anlatacak. Film Bozcada'da çekilmiştir. Filmin sloganı, Hayat ıskaladığımız mucizelerle doludur.

Fragman:

Anahtar Kelimeler: dizi-film, bi küçük eylül meselesi filmi hangi sinemalarda, bi küçük eylül meselesi filmi kaç dakika, bi küçük eylül meselesi filmi kaç saat, bi küçük eylül meselesi filmi konusu özet, bi küçük eylül meselesi filmi nerede çekildi, bi küçük eylül meselesi filmi oyuncu kadrosu, bi küçük eylül meselesi filmi oyuncuları, bi küçük eylül meselesi filmi yönetmeni kim, engin akyürek nerelidir, farah zeynep abdullah nerelidir