Ünlu komedyen Cem Yılmaz'ın ilk defa Twitter hasabından duyurduğu yeni komedi filmi Pek Yakında hakkında bilgiler kesinleşmeye başladı. 3 ekim 2014 tarihinde vizyona girmesi beklenen yapmının, Yavuz Turgul'ın 'Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni' adlı filminden ilham alındığı duyuruldu. Filmin oyuncu kadrosu, konusu ve ilk tanıtım fragmanı şöyle:

PEK YAKINDA OYUNCU KADROSU:
Cem Yılmaz, Tülin Özen, Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt

PEK YAKINDA FİLMİNİN KONUSU NEDİR?
Eski bir figüran olan korsan Dvdci Zafer karısının boşanmak istemesi üzerine kanunsuz işlere tövbe eder. Ailesini geri kazanmak için eski sinemacı tanıdıklarından oluşan bir ekiple 1970’lerden beri çekilememiş fantastik bir proje olan 'Şahikalar-Kötülüğün Sonu' isimli filmi çekmeye soyunurlar. Kabiliyeti sınırlı bir ekiple yola çıkan Zafer’i komik, eğlenceli ve duygusal bir macera beklemektedir.

CEM YILMAZIN PEK YAKINDA FİLMİ İLE İLGİLİ ATTIĞI TWEET'LER:

1. Filmimiz 'Pek Yakında' Tülin Özen, Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt'la güzel bir film nasıl oluru göreceğiz.

2. Pek Yakında kırıp geçirdi, şöyle gülücez böyle gülüciz şeklinde duyurusu yapılmadan birinci ağızdan duyunuz! 'Hokkabaz' gibi. Onun komiği.

3. En sevdiğim filmlerden 'Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni'nden ilham aldım. Yavuz abimizin beni çok etkilemiş bir filmidir. Güzel Film.

3. Hayırlı Olsun... İyi film de aynı, kötü film de aynı sürede çekiliyor. Önemli olan niyet! Haa unutmadan filmde ben de oynuyorum! Teşekkürler.

4. Pek Yakında... Bence çok tatlı bir isim. İsim koymada iyiyimdir. Bkz. Her Şey Çok Güzel Olacak. İsmi yeter.

5. Yeni filminiz 'Pek Yakında' nın ismi ne olacak diye soru geldi! Teşekkürler! Vazifesini yapmış isim!

PEK YAKINDA FİLMİ FRAGMANI İZLE

Anahtar Kelimeler: dizi-film, pek yakında filmi fragman tarihi ne zaman, pek yakında filmi fragmanı, pek yakında filmi hangi sinemalarda, pek yakında filmi konusu nedir, pek yakında filmi ne zaman gösterime girecek, pek yakında filmi nerede çekildi, pek yakında filmi oyuncu kadrosu, pek yakında filmi oyuncuları, pek yakında filmi özeti, pek yakında filmi senaryosu kimim, pek yakında filmi yönetmeni kimdir