Kanal D'nin sevilen sağlık ve tıp programı doktorum hafta içi her gün saat 09.00'd ekranlara geliyor. Sunuculuğunu Op. Dr. Alptuğ Kolankaya ve Zahide Yetiş'in yaptığı programda her gün farklı bir doktor ve konuyla izleyiciler bilgilendiriyor. Aşağıda programın sunucularıyla ilgili kısa bilgiler, programa ulaşmak için telefon numarası ve bazı bölümleri izlemek için link bulabilirsiniz:

Op. Dr. AYTUĞ KOLANKAYA
Lise eğitimini Robert Kolej’de tamamlayan Op. Dr. Aytuğ Kolankaya, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nin ardından ihtisasını Viyana Üniversitesi’nde kadın doğum alanında tamamladı. Yeditepe Üniversitesi’nde Sosyal Antropoloji dalında doktora yapan Kolankaya, üremeye yardımcı tekniklerde 5000’den fazla uygulama, riskli gebeliklerde tanı gibi konularda sertifikasyona sahiptir.

ZAHİDE YETİŞ
Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji’de tamamlayan Yetiş ardından 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Çocukluk yıllarında TRT'de belgesel seslendirmeleriyle başlayan televizyonculuk hayatı, bu kurumda yetişmesini ve eğitim almasını sağladı. Radyo haber spikerliği ve metin yazarlığı yaptı. Altı yıl boyunca Türkiye’nin ilk teknoloji programı olan ‘İnternet TV’ yi sundu, ‘İnternet Dünyası’ adlı bir gazete köşesi hazırladı. Çoğunluğu canlı yayınlanan "Genç Gözüyle Tartışma" , "İnternet TV", "Türk Site", "Gün Başlıyor", "Şans Karesi" ve "İzlenimler" gibi eğitim, kültür ,eğlence ve tartışma programlarının sunuculuğunu yaptı.

BAZI BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN LİNK:

http://www.kanald.com.tr/Doktorum/Ozetler/Bolumler/1898.aspx

DOKTORUM PROGRAMINA KATILAN DOKTORLARIN LİSTESİ:

http://www.kanald.com.tr/Doktorum/Doktorlarimiz/

PROGRAMIN TELEFON NUMARASI VE MAİL ADRESİ:

0212 300 20 20
doktorum@kanald.com.tr

Anahtar Kelimeler: sağlık, doktorum aytuğ kolankaya kimdir, doktorum programı canlı doğum görüntüleri, doktorum programı erkek sunucu kimdir, doktorum programı kadın sunucu kimdir, doktorum programı sunucuları kimlerdir, doktorum programı videoları izle, doktorum programına katıl, doktorum programına katılan doktorlar, doktorum programına katılan doktorlar listesi, doktorum programına nasıl başvuru yapılır, doktorum programına soru sor, doktorum zahide kimdir, zahide yetiş kimdir