Beşiktaş JK'nın çiçeği burnunda yeni Başkanı Fikret Ormanı kısaca tanıyalım mı? Fikret Orman, 1967 yılında İstanbul'da doğmuştur. Orta öğrenimini Işık Lisesi'nde, yüksek öğrenimini Yıldız Üniversitesi ve ABD Florida Üniversitesi'nde tamamladı. Orsan Yedek Parça San. ve Knorr-Orsan Ticari Araç Sis. Ltd. şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak faaliyet gösteren Orman, evli 2 çocuk babasıdır.

Fikret Orman inşaat mühendisi. Otomotiv yan sanayisinde hatırı sayılır bir yeri olan Kadir Orman'ın oğlu. Kendi deyimiyle iş hayatında babasıyla anlaşamadığı için inşaatı kendisine iş edinmiş. Baba Kadir Orman'ın 200 kişinin çalıştığı Çorlu'daki fabrikası otobüs ve kamyonlara fren sistemleri üretiyor. Kadir Orman yönetimden ayrıldığı için de bu fabrikayı da fiilen Fikret Orman yönetiyor.

Esin Yapı ve Orsan'ın ortağı Orman'ı işadamı kimliğinden ziyade Beşiktaş'a başkan adayı olmasıyla ve kulüpteki etkinliğiyle tanıyor herkes. Fikret Orman, Yıldırım Demirören'in federasyon başkası olması nedeniyle boşalan Beşiktaş Kulübü başkanlığına 24 mart 2012 günü seçilmiştir.

Anahtar Kelimeler: kim kimdir, fikret orman beşiktaş başkanı, fikret orman hangi şirketlerin sahibi, fikret orman hayatı özet, fikret orman kaç yaşında, fikret orman kaç yıl başkan olacak, fikret orman kimdir kısaca, fikret orman kısa biyografi, fikret orman ne iş yapar, fikret orman nerelidir, fikret ormanın mal varlığı, fikret ormanın şirketleri