3G Show;Geldim Gördüm Güldüm Show 18 Ocak Pazartesi günü ekranlarda olacak.Yapımcılığını BKM Mutfak’ın gerçekleştirdiği Geldim Gördüm Güldüm Show yani bir diğer adıyla televizyonun 3G’si ; içerik olarak izleyicileri yine gülmekten kırıp geçireceğe benziyor. Her Pazartesi Show ekranlarında izleyebileceksiniz.

Oyuncu kadrosu ise şöyle; Cengiz Bozkurt, Burcu Altın Akdoğan, Çetin Altay, Okan Çabalar, Bihter Dinçel, Gülhan Tekin Elmas, Şahin Irmak, Tuğçe Karabayır, Ersin Korkut, Burcu Gönder Parlak, Seda Türkmen ve Ünal Yeter'dir.
Kısaca bu usta oyuncuları tanıyalım;

Burcu Altın Akdoğan;13 Eylül 1984 yılında doğmuş olup Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Sahne ve Görüntü Sanatları Bölümünden mezun olmuştur. Yer aldığı filmler Kırık Kalpler, Arka Sokaklar, Beni Böyle Sev, Çat Kapı, Eğlendirme Dairesi gibi birçok filmde oynamıştır.

Cengiz Bozkurt 24 Aralık 1965 Nevşehir'de doğmuştur.ODTÜ Fizik mezunudur.İngiltere’de University if London’da Medya ve İletişim bölümününde eğitim almıştır.Oynadığı diziler; Leyla ile Mecnun, Erdal Bakkal'dır.Ayrıca; En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde 47. Altın Portakal Film Festivali’nde ödül almıştır.

Okan Çabalar İzmir'de 11 Ağustos 1980 yılında doğmuştur.Dokuz Eylül Üniversitesi’nden mezun olup,İzmir Sanat Tiyatrosu’nda ilk mesleğine başlamıştır.Birçok tiyatroda oyunculuk almıştır.İlk sinemasını ise Ata Demirer’in başrolünde oynadığı Eyvah Eyvah ve Eyvah Eyvah 2 filmleriyle oynamıştır. Komedi Dizisi En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülünün sahibi olmuştur.

Anahtar Kelimeler: 3G show, bihter dinçel, burcu altın akdoğan kimdir kısaca, cengiz bozkurt kimdir, çetin altay hayatı, geldim gördüm güldüm BKM, geldim gördüm güldüm izle, geldim gördüm güldüm kaçta, geldim gördüm güldüm konusu, geldim gördüm güldüm nerde çekiliyor, geldim gördüm güldüm nezaman başlıyor, geldim gördüm güldüm oyuncu kadrosu, geldim gördüm güldüm oyuncuları, geldim gördüm güldüm show, geldim gördüm güldüm show 1. bölüm tanıtımı izle, geldim gördüm güldüm show 1.bölüm tanıtımı, okan çabalar