Gölgedekiler adlı yapım fantastik gerilim dizisi olarak 17 Nisan Perşembe akşamı saat 22:30′dan itibaren her hafta Show TV’de izleyiciyle buluşacak. Dizide her hafta iki yeni hikayeden oluşan birer fantastik gerilim hikayesi olacak. Her bölümünde dört yeni oyuncunun oynayacağı dizide, bu hafta:

Fantastik, korku ve gerilim öğelerini barındıran Dizinin oyuncu kadrosu her hafta değişecek, konusu da her hafta değişik bir konu olacak, ilk bölümün oyuncuları şöyle:

Bülent Polat, Suna Sancaktar, Bedir Bedir, Abdülkerim Algül ve şarkıcı Nez rol alıyor. Yapımcılığını Mustafa Uslu ve Nikolaus Dimos yer alırken, dizinin yönetmen koltuğunda ise Mutlu Karadoğan oturuyor.

Anahtar Kelimeler: dizi-film, gölgedekiler dizi fragmanı, gölgedekiler dizisi konusu nedir, gölgedekiler dizisi nerede çekiliyor, gölgedekiler dizisi senaryo, gölgedekiler dizisi yönetmeni, gölgedekiler dizisinin oyuncu kadrosu kim, gölgedekiler filmi ne zaman başlıyor, gölgedekiler hangi kanalda başlayacak, gölgedekiler kısaca özet, gölgedekiler kısaca özeti nedir, gölgedekiler konusu ne, gölgedikler dizisi nerede çekiliyor