Bir zamanlar Tarık Tarcan, sonraları da Mehmet Ali Erbil'in sunduğu yarışma ve eğlence programı Çarkıfelek yeniden ekranlara dönüyor. 28 Haziran 2014 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayacak Çarkıfelek Yarışması'nı, Ben Bilmem Eşim Bilir ve Seksenler Dizisininden tanıdığımız İlker Ayrık sunacak. Büyük ödül ise Nissan Juke marka bir otomobil. Yarışmayı kazananın kredi kartı borçları da sıfırlanacak. Çarkıfelek yarışması başvuru formu ve bazı bilgiler:

Dünyanın birçok ülkesinde ekrana gelen ve büyük beğeniyle izlenen fenomen yarışma programı “Çarkıfelek” yakında Kanal D’de başlıyor. Sunuculuğunu İlker Ayrık’ın, yardımcı sunuculuğunu da Fatmagül Fakı’nın yapacağı yarışmada, hem yarışmacıları hem de ekran başındaki izleyicileri büyük sürprizler bekliyor.

Kredi kartı borçlarınızı silebilir, 0 km bir otomobil kazanılabilirsiniz.

Yaz aylarının ekran neşesi olacak Çarkıfelek, kredi kartı borcuyla baş edemeyenlerin de imdadına yetişiyor! Eğlendirirken kazandıracak yarışmada yarışmacıları, hem kredi kartı borçlarından tamamen kurtulma, hem de 0 km bir otomobilin sahibi olma şansı bekliyor.

Yarışmacılar, kredi kartı borçlarını silmek için “Özel Çarkıfelek”i çevirecek ve kredi kartı borçlarından kurtulabilecekler. Ayrıca stüdyoda bulunan seyirciler de kredi kartı borçlarını silmek için çarkın başına geçme ve borçlarından kurtulma fırsatı bulacaklar. ÇARKIFELEK BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

ÇARKIFELEK YARIŞMA PROGRAMI TANITIM FİLMİ

Anahtar Kelimeler: dizi-film, ben bilmem eşim bilir sunucusu kim, çarkıfelek başvuru formu, çarkıfelek başvuru yap, çarkıfelek hangi gün, çarkıfelek hangi kanalda, çarkıfelek ne demektir, çarkıfelek ne zaman başlıyor, çarkıfelek reklamı nerede çekildi, çarkıfelek sunucuları kimlerdir, çarkıfelek sunucusu kimdir, çarkıfelek tanıtımı nerede çekildi, Fatmagül Fakı kaç yaşında, Fatmagül Fakı nerelidir, ilker ayrık kaç yaşında, ilker ayrık nerelidir, seksenler çağatay kimdir