Bir zamanlar Komedi Dükkanı adıyla kendinden sıkça söz ettiren ve ünlü olan komedyen Tolga Çevik şimdilerde aynı formatta ama farklı bir ad ile tekrar TV ekranlarna döndü. Programın ismi bu kez Arkadaşım Hoşgeldin. Yılbaşı'nda kanal D ekranlarında karşımıza çıkan bu program devam edecek mi? Evet Arkadaşım Hoşgeldin Tolga Çevik sunumuyla ekranlara gelmeye devam edecek. İşte detaylar:

Komedi Dükkanı 10 sene ekranlarda kalmış ve büyük bir seyirci kitlesi oluşmuştu. Aynı formattaki "Arkadaşım Hoşgedin" kadrosu bu kez Tolga Çevik, Ezgi Mola, minik diye adlandırılan piyanist ve Dış Ses'ten oluşuyor.

Edinilen bilgiye göre Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümleriyle Perşembe akşamları saat 22.30'da Kanal D'de ekranlara gelecek. Hemen belirtelim Arkadaşım Hoşgeldin programındaki yönetmen dış ses aslında Fırat Doğu Parlak; piyanist çalan minik lakaplı muzisyen ise Özer Atik.

Program ilk olarak KOMEDİ DÜKKANI ismiyle TV8'de yayınlanmakta, Salih Kalyon ve Tolga Çevik birlikte yer almaktaydı. Daha sonra TRT 1'e geçen programdan Salih Kalyon ayrılmıştır. 2010 yılında ise program Star TV'ye transfer olmuştur. Programda daha önceden belirlenmiş konularda herhangi bir metne bağlı kalmaksızın doğaçlama olarak skeçler sergilenmekteydi.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN YENİ BÖLÜM İZLE:

Anahtar Kelimeler: dizi-film, arkadaşım hoşgeldin dış ses kimdir, arkadaşım hoşgeldin hangi kanalda, arkadaşım hoşgeldin kim oynuyor, arkadaşım hoşgeldin minik gerçek adı, arkadaşım hoşgeldin ne zaman yayında, arkadaşım hoşgeldin oynayan oyuncu, arkadaşım hoşgeldin piyanist kimdir, arkadaşım hoşgeldin yönetmen kimdir, arkadaşım hoşgeldin yorumları, tolga çevik boyu kaç, tolga çevik kimdir kısaca, tolga çevik nerelidir, tolga çevik oynadığı diziler, tolga çevik oynadığı filmler