Sinema senarist ve yönetmenliğine adım attıktan sonra Güneşi Gördüm, Beyaz Melek, New York'ta Beş Minare gibi başarılı işlere imza atan Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi Mucize'nin 1 ocak 2015 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Mucize filminin konusunu, oyuncu kadrosunu, fragmanını ve filmle ilgili diğer bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz:

MUCİZE FİLMİ OYUNCU KADROSU: Talat Bulut, Erol Demiröz, Şenay Gürler, Büşra Pekin, Meral Çetinkaya, Sinan Bengier, Metin Yıldız, Erdem Yener, Cezmi Basın, Tansel Öngel, Nazmi Kırık, Ali Sürmeli, Seda Tosun, Mert Turak ve Mahsun Kırmızıgül.

MUCİZE FİLMİ KONUSU: Yaşanmış gerçek bir hikayeyi konu alan film, 1960'lı yıllarda sefalet içinde yaşayan, darbenin içinde debelenen Türkiye'nin panoramasını anlatıyor.

Mahsun Kırmızgül Şaşı Hali

Mahsun Kırmızıgül filmin konusunu şöyle özetliyor: "Mucize filmi, ömürlerini çocuklara ve eğitime adamış öğretmenlerin sıkıntılar içinde nasıl fedakarlık yaptıklarını anlatacak. Bu film aynı havayı soluyan, aynı gök kubbe altında yaşayan ama hayatı farklı yaşayan, sesleri çıkmayan, güneşi görmeyenlerin hikayesini anlatacak."

Mucize Filmi nerede çekildi: İzmir Foça, Uşak, Kars, Kağızman'a bağlı bir köyde çekildi.

MUCİZE FİLMİ FRAGMANI İZLE

Anahtar Kelimeler: dizi-film, mahsun kırmızıgül şaşı fotoğrafları, mahsun kırmızıgülün şaşı hali, mahsun kırmızıgülün yeni filmi nedir, mahsun kırmızıgülün yeni filminin adı, mucize filmi fragmanı izle, mucize filmi hangi sinemalarda, mucize filmi ne anlatıyor, mucize filmi ne zaman gösterimde, mucize filmi nerede çekildi, mucize filmi senaryosu, mucize filmi yönetmeni kimdir, mucize filminin konusu nedir, mucize filminin oyuncu kadrosu, mucize filminin oyuncuları kimlerdir