Misafirperverlik Nedir sloganıyla yola çıkan Yapımcılığını Production House’un üstlendiği, SHOW TV’nin yarışma programı “Misafir Ol Bana”, hafta içi her gün saat 15.00'te ekrana gelmektedir. Bu yarışmaya nasıl katılabiliriz, yarışmanın formatı nasıl ve ödülü ne? Buyurun:

Eşlerle birlikte yarışılan yemek programı Türk misafirperveliğinin de en iyi şekilde nasıl yansıtabilirim sorusuna uygun hareket etmeye çalışan yarışmacıları konu edinmektedir.Kazanan yarışmacı otomobil ile ödüllendirilmektedir.

Evlerine konuk olan diğer çiftleri güzelce ağırlama ve rahat ettirmeye çalışacak olan evsahibi yaptıkları yemekler ve davranışlarıyla diğer konuklar tarafından puanlandırılmaktadır. En yüksek puanı alan çifte ise lüks bir otomobil hediye edilmektedir.Toplamda 3 gün yarışılmaktadır.

Anahtar Kelimeler: dizi-film, misafir ol bana başvuru formu, misafir ol bana başvuru şartları, misafir ol bana hangi kanalda başlıyor, misafir ol bana katılım şartları, misafir ol bana ne zaman başlayacak, misafir ol bana ödülü nedir, misafir ol bana yarışma programı, misafir ol bana yarışma programı içeriği, misafir ol gel bana nasıl başvuru yapılır