Nuh: Büyük Tufan (Orjinal ismi Noah) adlı Hollywood tarihi filmin vizyona girmesine artık çok az kaldı. Film, 3 Nisan 2014 tarihinde vizyona girecek. İçinde macerası bol olan film. Yönetmenliğini Darren Aronofsky'nin üstlendiği film Hz. Nuh Peygamberin hayatını konu alacak. Filmin konusu, oyuncu kadrosu ve fragmanı şöyle:

Filmin Konusu nedir?
Dünyadaki tüm yaşamı ölümcül bir sel felaketi tehdit ettiğinde; Hz. Nuh tüm canlıları kurtaracak bir gemi inşa etmeye başlar. Bu gemiye her canlı türlerini alarak insan ve canlı hayatının devamlılığını sağlayacaktır. Önemsediği bir diğeri de eşi Naamah ile oğulları Ham, Shem ve arkadaşı Ila'nın hayatlarını kurtarmaktır. Fakat yaşadıkları yerde bulunan insanlar Nuh'un planını öğrenip onu öldürmeye karar vereceklerdir. Ama Nuh ne pahasına olursa olsun yükselmekte olan su seviyesine karşı onları korumaya ve bu zorlu görevi yerine getirmeye çalışacaktır.

Oyuncu Kadrosu:
Nuh rolünü oynayan oyuncu; Akademi Ödüllü Russell Crowe'u izlediğimiz filmde Crowe'a Jennifer Connelly, Emma Watson ve Anthony Hopkins gibi oyuncular eşlik ediyor. Film; 2 saat 10 dakika toplam sürüyor.

Anahtar Kelimeler: dizi-film, Nuh Büyük Tufan da kimler oynuyor, nuh büyük tufan fragmanı izle, nuh büyük tufan hangi sinemalarda, Nuh Büyük Tufan kaç dakika sürüyor, nuh büyük tufan kim oynuyor, Nuh Büyük Tufan konusu ne, Nuh Büyük Tufan ne zaman vizyona girecek, Nuh Büyük Tufan oyuncuları kim, Nuh Büyük Tufan yönetmeni kim, nuh büyük tufan yorumlar