Komedyen, senarist ve yazar Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu hazırladığı "Patron Mutlu Son İstiyor" filmi 1 ocak 2014 itibariyle ülke genelinde gösterime giriyor. Başrol oyuncuları Tolga Çevik, Ezgi Mola ve Murat Başoğlu. Filmin yönetmenliğini Kıvanç Baruönü üstenmiş. 1 saat 45 dakika uzunluğundaki ve romantik komedi türündeki filmin konusu, oyuncu kadrosu ve son fragmanı şöyle:

PATRON MUTLU SON İSTİYOR FİLMİ KONUSU ÖZETİ:

Yapımcı İsfendiyar, senaristlik yapan Sinan'ı romantik komedi filmi senaryosu yazması için Kapadokya'ya gönderir. Burada bir butik otele yerleşen Sinan zor durumdadır. Çünkü ne yazacağı konusunda hiçbir fikri yoktur. Üstelik düşünmek için yeterli zamana sahip değildir. Patronu, işini bir an önce bitirmesi için ona baskı yapmaktadır.

Sinan, butik otelin sahibi olan İzzet Bey'in kızı Eylül'le tanışır ve ondan çok etkilenir. Hatta ondan ilham alarak yazacağı senaryoyu onun üzerine kurmaya karar verir. Ancak bir sorun vardır: Eylül, ünlü bir oyuncu olan Faruk'la nişanlıdır. Faruk ile Sinan birbirlerini uzun zamandır tanımaktadırlar ve bu tanışıklık pek hoş anılarla dolu değildir. Çünkü Sinan, zamanında yakın arkadaş olduğu Faruk'un sevgilisini çalmıştır; bu yüzden de Faruk, Sinan'ı düşman ilan etmiştir.

PATRON MUTLU SON İSTİYOR OYUNCU KADROSU:
Tolga Çevik
Rol: Sinan

Ezgi Mola
Rol: Eylül

Murat Başoğlu
Rol: Faruk

Erkan Can
Rol: Arif

Ersin Korkut
Rol: Lokman

Mustafa Uzunyılmaz
Rol: Tamirci Hicri

PATRON MUTLU SON İSTİYOR EN SON FRAGMANI:

Anahtar Kelimeler: dizi-film, patron mutlu son istiyor filmi fragman izle, patron mutlu son istiyor filmi hangi sinemalarda, patron mutlu son istiyor filmi kaç dakika sürüyor, patron mutlu son istiyor filmi kaç saat sürüyor, patron mutlu son istiyor filmi konu özeti, patron mutlu son istiyor filmi konusu nedir, patron mutlu son istiyor filmi oyuncu kadrosu, patron mutlu son istiyor filmi oyuncuları, patron mutlu son istiyor filmi senaryosu kimin, patron mutlu son istiyor filmi süresi, patron mutlu son istiyor filmi yönetmeni kim