tolga çevik dedektif tekin Ünlü komedyen ve Stand Up sanatçısı Tolga Çevik'in sakar ve yeteneksiz bir dedektifi (Dedektif Tekin) canladırdığı yeni komedi filmi "Sen kimsin" ülke genelinde 2 mart 2012 cuma günü gösterime girmiştir. Filmin yönetmeni Ozan Açıktan. Senaryosunda ise Tolga Çevik imzası var. Geçtiğimiz günlerde filmin müziğini de içeren klibi yayınlandı, aşağıdan klibi ve daha önceden yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz. Filmin Oyuncu kadrosu de epey sağlam. Filmdeki Oyuncular ve rolleri şöyle:

Filmin oyuncu kadrosunda: Tolga Cevik [dedektif tekin], Köksal Engür [ismail], Pelin Körmükçü [suzan], Toprak Sergen [adnan] ve Zeynep Özder gibi ünlü isimler var.

Filmde, kızı kaçıran bir işadamının kızını bulması için Dedektif Tekin'i tutması, ve bu dedektifin başından geçenler anlatılıyor.

SEN KİMSİN FİLM MÜZİĞİ KLİP:

SEN KİMSİN FİLMİ FRAGMAN:

Anahtar Kelimeler: dizi-film, sen kimsin film fragmanı, sen kimsin film müziği dinle, sen kimsin film müziği izle, sen kimsin filmi konusu nedir, sen kimsin filmi özet, sen kimsin filmi yönetmeni kimdir, sen kimsin gösterim tarihi, sen kimsin klip izle, sen kimsin ne zaman çıkıyor, sen kimsin ne zaman gösterime giriyor, sen kimsin ne zaman sinemada, sen kimsin oyuncu kadrosu, sen kimsin tolga çevik izle, tolga çevik dedektif filmi ne zaman, tolga çevik yeni filmi ne zaman