Show TV'de yeni bir komedi dizisi başladı. Dizinin adı Analı Oğullu. Hükümet Kadın filmlerinin yönetmeni ve oyuncusu Sermiyan Midyat'ın senaryosu ve başrolünü üstlendiği BKM yapımı bu yeni komedi dizisi, yeni döneme iddialı bir başlangıç yapacak. Oyuncu Kadrosu ve dizinin konusu ise kısaca:

Analı Oğullu Dizisi Konusu:
Cano Ağa Mardinli bir aile reisidir. Mardin'den ailesini de alarak İstanbul’a göç eder. Burada birbirinden çok farklı üç ailenin birlikte yaşamaya çalışmasını konu ediniyor.

Cano Ağa'nın miras aile içinde kalsın diye sevmeden evlendiği akrabası Rukiye'yi pek sevmemektedir. İnatçı ve Sert kimliğiyle, Cano Ağa'yı hayattan bezdiren bir de Annesi vardır Sidar diye.

Analı Oğullu dizisi Oyuncu kadrosu:
projede Melisa Sözen, Devrim Yakut, Sera Tokdemir, Murat Başoğlu, Köksal Engür, Çiğdem Tunç, Taner Rumeli, Gülhan Tekin, Durul Bazan, Onur Buldu, Duygu Yetiş, Burcu Gönder gibi oyuncular var. Cano Ağa'yı ise Sermiyan Midyat canlandıracak.

Anahtar Kelimeler: dizi-film, analı oğullu cano ağa kim oynuyor, analı oğullu dizisi bölüm izle, analı oğullu dizisi hangi kanalda, analı oğullu dizisi konusu nedir, analı oğullu dizisi ne anlatıyor, analı oğullu dizisi ne zaman, analı oğullu dizisi nerede çekildi, analı oğullu dizisi oyuncu kadrosu, analı oğullu dizisi oyuncuları kim, analı oğullu rukiye kim oynuyor, analı oğullu sidar ana kim oynuyor, sidar isminin anlamı nedir