STAR TV ekranlarında eylül 2014 tarihinde başlayan yeni dizi Reaksiyon, resmi tarifiyle: "bir grup cesur adam ve kadının tarihin akışını değiştirmek uğruna hayatlarını ortaya koymalarının hikayesini anlatıyor". Behzat Ç. adlı diziden tanıdığımız Erdal Beşikçioğlu'nun da başrol oyuncusu olarak yer aldığı dizinin oyuncu kadrosu ve fragmanına aşağıdan bakabilirsiniz:

REAKSİYON DİZİSİ OYUNCUSU KADROSU:
Dizide; İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Yurdaer Okur, Nehir Erdoğan, İsmail Demirci ve Erdal Beşikçioğlu gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Rolleri şöyle:

İbrahim Çelikkol : Oğuz
Selen Soyder : Zeynep
Nehir Erdoğan : Duygu
İsmail Demirci : Tekin
Erdal Beşikçioğlu : Yavuz
Yurdaer Okur : Gürkan
Melis İşiten : Fatoş
Berkan Şal : Tayfun
Erdal Küçükkömürcü : Mehmet Rauf
Savaş Özdemir : Ferhat
Gaye Çankaya : Sedef
Feyha Çelenk : Aysel

REAKSİYON DİZİSİ KONUSU NEDİR?
Dizi, bir grup cesur adam ve kadının tarihin akışını değiştirmek uğruna hayatlarını ortaya koymalarının hikayesini anlatıyor. Dizi derin devlet, dizli yapılanmalar, dış siyaset ve ülkenin düşmnalarını konu almaktadır.

REAKSİYON FRAGMAN İZLE

Dizinin yayın tarihi eylül olarak duyuruldu fakat hangi gün ve hangi saatte olduğu henüz açıklanmadı. Açıklanınca buraya ekleyeceğiz. 2001 yılında Malatya’da düşen/düşürülen CASA tipi nakliye uçağında şehit olan 34 askerimiz ile ilgli bir kısımda çekileceği gelen haberler arasında.

Anahtar Kelimeler: dizi-film, reaksiyon dizisi fragmanı izle, reaksiyon dizisi hangi filmden, reaksiyon dizisi hangi gün, reaksiyon dizisi konusu nedir, reaksiyon dizisi ne anlatıyor, reaksiyon dizisi ne hakkında, reaksiyon dizisi ne zaman başlayacak, reaksiyon dizisi nerede çekiliyor, reaksiyon dizisi oyuncu kadrosu, reaksiyon dizisi oyuncuları kimler, reaksiyon dizisi yönetmeni kimdir