TRT-1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak Yeşil Deniz adlı dizi doksanlı yıllarda Ege bölgesindeki bir kasabada olanları anlatıyor. İlk bölümünün 30 Eylül 2014 Salı günü ekranlara gelen ve beğeni toplayan bu yeni dizinin çekimleri Manisa'nın Kırkağaç, Aydın'ın Söke, Ödemiş'in Birgi beldesinde yapılmaktadır. Dizinin ilk tanıtım fragmanı ve oyuncu kadrosu hakkında bilgi:

TRT1 ekranlarında Yeşil Deniz adında yepyeni bir dizi başlıyor. Gerçek bir öyküden esinlenilerek senaryolaştırılan TFT Film imzalı dizi 90′lı yıllara farklı bir bakış açısı katacak.

Çekimleri Manisa Kıkağaç ve Söke’de Ödemiş Birgi'de yapılan dizinin şuanlık bilinen tek oyuncusu, başarılı oyuncu Yener Gürsoy. Dizinin diğer oyuncuları için cast çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Oyuncu kadrosu belli olunca buraya ekleyeceğiz.

YEŞİL DENİZ FRAGMAN

Anahtar Kelimeler: dizi-film, Yener Gürsoy kaç yaşında, Yener Gürsoy nerelidir, yeşil deniz dizisi hangi gün, yeşil deniz dizisi konusu nedir, yeşil deniz dizisi ne anlatıyor, yeşil deniz dizisi ne zaman, yeşil deniz dizisi nerede çekiliyor, yeşil deniz dizisi oyuncu kadrosu, yeşil deniz dizisi oyuncuları, yeşil deniz dizisi yönetmeni kimdir