28 Şubat 2014 tarihinde vizyona girecek olan Gulyabani, Türk yapımı korku ve komedinin iç içe olduğu bir film. Yönetmenliğini Orçun Benli, senaristliğini Alptekin Öztürk'ün yaptığı filmin yapımcılığını Muhteşem Film Şirketi üstlenmiş. Gulyabani filminin fragmanı ve konusu kısaca şöyledir:

Güneş, Duygu, Aslı ve Yasemin fantastik bir filmin senaryosunu yazmak için ormanda bir av evine giderler. Bu sırada başlarına çeşitli olaylar da ardarda gelecektir.

Falcı bir kadından duydukları Gulyabani efsanesini başta onlara boş gelse de yaşadıkları olaylarla o bölgedeki Gulyabani'yi uyandırdıklarını fark edeceklerdir. "Korkarsan, gelir..." alt başlığıyla belirtilen Gulyabani filmi Türk korku sinemasına yeni bir bakış getirme amacında.

Filmin senaristliğini ise Orçun Benli, Şükrü Üçpınar ve Alptekin Öztürk ve oyuncu kadrosunda ise başrolleri Deniz Uğur, Melike Öcalan, Ceyda Ateş ve Didem Balçın paylaşıyor.

Tür:Komedi , Korku
Süre: 86 Dak.
Yönetmen:Orçun Benli
Oyuncular:Deniz Uğur , Ceyda Ateş , Melike Öcalan , Didem Balçın , Mustafa Üstündağ
Senaryo:Orçun Benli , Şükrü üçpınar , Alptekin öztürk
Yapımcı:Muhteşem Tözüm

GULYABANİ FİLMİ FRAGMANI İZLE

Anahtar Kelimeler: dizi-film, 2014 korku filmi, gulyabani filmi eleştiriler, gulyabani filmi hangi sinemalarda, gulyabani filmi kaç dk sürüyor, gulyabani filmi kaç saat, gulyabani filmi konusu nedir, gulyabani filmi nerede çekildi, gulyabani filmi oyuncu kadrosu, gulyabani filmi oyuncuları, gulyabani filmi yorumlar, gulyabani filminin yönetmeni kim, gulyabani kısaca özeti, gulyabani ne demektir, orçun benli kim, orçun benli'nin filmleri, türk korku filmi, vizyondaki filmler, vizyondaki korku filmleri