PC İşletim Sistemi pazarını açık ara domine eden Microsoft şirketi, Windows 8 adlı işletim sistemini duyuralı belki çok olmadı ama oldukça rağbet gördü diyebiliriz. Öte yandan uygulama programlarının çoğu düzgün kurulamıyor şikayetiyle bir çok kişi söyleniyor. Ben bu yazımda basitçe windows 8 işletim sistemi olan bir bilgisayar exe programlar nasıl yüklenir, kısaca anlatmaya çalışacağım. Bu yöntem bir çok setup için yararlı oluyor bizzat denedim, ama faydası olamadıkları da olacaktır tabi ki. Buyurunuz:

Öncelikle, programın Setup dosyasına sağ tıklayarak çıkan pencerede "Uyumluluk" adlı segmente tıkıyoruz. orada uyumluluk modu'nu Windows XP SP 3 ya da Windows 7 yapıyoruz. Şimdi çıkıyoruz. ve SETUP dosyasına sağ tıklayıp "yönetici olarak çalıştır" diyerek kuruluma başlıyoruz.

Bundan sonraki klasik kurulum olayına devam ediyoruz.. İşte bu kadar, kuruluyor ve düzgün çalışıyor olması lazım.

Anahtar Kelimeler: teknoloji, windows 8 imaj sistem görüntüsü oluşturmak, windows 8 ipuçları, windows 8 oyunları oyna, windows 8 program düzgün yüklenemedi hatası, windows 8 program install yöntemleri, windows 8 program yükleyemiyorum, windows 8 recovery almak, windows 8 setup kurulamıyor, windows 8 yenilikleri nelerdir