Daha önce BKM mutfak tiyatro grubuyla gündeme gelen şimdilerde ise Yetenek Sizsiniz'de juri üyeliği yaparken sempatik hareketleriyle dikkatleri üzerine çeken Eser Yenenler, 14 şubat 1984 Bursa doğumludur. Liseyi Bursa Gazi Lisesi'nde tamamladı. Marmara Üniversitesi İletişim fakültesinden mezun oldu. Farah Zeynep Abdullah ile ilişkisi var. Babası, Eser 6 yaşında vefat etti. 3 kardeşler.

Çok güzel hareketler bunlar adlı programla şöhreti yakaladı. Sonra Eyvah Düşüyorum adlı yarışma programını sundu, bir zamanlar iseAliye dizisinde Özgür karakterini canlandırdı. Şuan Yetenek Sizsiniz adlı yarışmada Juri üyeliği yapmaktadır. Ayrıca 3 Adam adlı bir talk show sunmaktadır.

Eser henüz evli değil. Öyle bir geçer zaman ki adlı diziden Aylin karakteriyle tanıdığımız Farah Zeynep Abdullah ile ilişkisi olsa da ayrıldıkları söylenmektedir. Eser Bursalı'dır ve 26 yaşındandır. TV hayatı 2004 yılında başlamıştır. Boyu 1.80 cm'dir ağırlığı ise 105kg'dir. (Bu değerler 2012 Bugün gazatesinde verdiği röportjadan.)

Anahtar Kelimeler: kim kimdir, 3 adam kimdir, 3 adam programındakiler kimdir, eser oğuzhan ibrahim 3 adam, eser yenenler boyu ve kilosu kaç, eser yenenler sevgilisi var mı, yetenek sizsiniz eser boyu kaç, yetenek sizsiniz eser hangi okul mezunu, yetenek sizsiniz eser kaç yaşında, yetenek sizsiniz eser kilosu kaç, yetenek sizsiniz eser kimle evli, yetenek sizsiniz eser nerelidir, yetenek sizsiniz eser twitter adresi